Corfu Water Park (Řecko - Korfu)

Nekonečné Jónské moře je uměle dopraveno do středu ostrova Korfu. Vodní oáza se rozkládá na 72 000 metrů čtverečních. Park je jedním z největších a na atrakce nejbohatších parků v Evropě. Je zde 600 parkovacích míst a to zcela zdarma.

Corfu Water Park

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Atrakce jsou rozděleny na čtyři části: Dětský koutek, Rodinné hry, Millenium a Hill. V dětském koutku je skákací hrad, vláček, můžete zde své děti vyvést na malých autíčkách a lodích. V části „rodinné hry“ se nachází bazén s vlnobitím, klidná řeka, rafting, obrovská Jaccuzi a pirátské dobrodružství. Největší a nejbláznivější atrakce se nachází v části Hill.

Park je otevřen od května do října, vždy od 10:00 do 18:00. Celodenní vstup je pro děti do 4 let zdarma, pro děti do 12 let za 17 EUR, pro dospělé do 65 let za 25 EUR a pro důchodce nad 65 let za 17 EUR, od 15:00 je vstup o několik euro levnější, pro skupiny jsou zde připraveny speciální slevy. Zcela zdarma jsou zde lehátka a slunečníky, jsou zde vybudovány prostorné šatny a sprchy, můžete se zde občerstvit ve vysoce kvalitních stáncích, je zde i butik, mini-market a bezpečností skříňky.

Hned vedle parku se nachází Aqualand Resort, což je prostorný a komfortní hotelový komplex. Jsou tam apartmány, zahrady, vynikající restaurace, bazény, bary, tenisové kurty, fitness, dětský koutek a 4 500 metrů čtverečních velký bazén.

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější , letenky na Korfu i ubytování na Korfu.