Základní informace o Nidri

Letovisko Nidri najdeme na východním pobřeží přibližně 20 km od hlavního města. Nidri patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější město ostrova, kde si na své přijdou milovníci vodních sportů, noční zábavy ale také rodiny s dětmi. Středisko leží v malebné zátoce Vlicho obklopeno zelenými kopci. Jinak je ale zdejší terén spíše nížinný a nabízí ideální příležitost k nenáročné cykloturistice.

Nidri

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Pláže v Nidri jsou pokryty navezeným pískem a oblázky. Překrásně modré moře má pozvolný vstup, což uvítají především rodiny s dětmi a neplavci. Sportovci ocení širokou nabídku vodních sportů od jízdy na člunu, vodních lyžích a banánu přes windsurfing až po jachting a potápění. Právě jmenovaný jachting je v Nidri velmi populární, a tak nepřekvapí, že se tu každoročně pořádají jachtařské závody.

Dobrodružné povahy se můžou vydat zkoumat okolní zátoky a pláže a to nejlépe půjčenou lodí či člunem. Milovníci nočního života si najdou zábavu v četných nočních klubech, diskotékách a barech. V Nidri najdete také řadu příjemných restaurací a taveren, kde můžete ochutnat tradiční řecké speciality a čerstvé mořské ryby či jiné živočichy. Také suvenýry, dárky, potraviny a předměty denní potřeby není problém v letovisku nakoupit. Kdo by však chtěl vyrazit na větší nákupy, měl by se porozhlédnout spíše v nedalekém hlavním městě Lefkas.

Mapa města

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější , letenky do Nidri i ubytování v Nidri.