Základní informace o Agios Sóstis

Letovisko Agios Sóstis na jihu ostrova Zakynthos je zajímavou alternativou pro ty, kdo hledají především klid. Zároveň to však není daleko do sousedního rušného Laganás. Hotely, penziony a vilky jsou většinou volně roztroušeny ve stinných olivových hájích, bary a taverny jsou naopak soustředěny na krátkém úseku podél pláže.

Agios Sóstis

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Najdeme zde autentickou atmosféru malých řeckých vesnic, pěkný přístav s rybářskými bárkami a čluny, kde si můžete zaplatit cestu výletní lodí k jeskyním a nedostupným plážím v oblasti Marathonísi, Kerí a Marathiá. U letoviska Agia Sóstis najdeme také malý předsunutý ostrůvek stejného jména. Místní mu však neřeknou jinak než Caméo, podle podniku, který je zde v provozu. Dříve stával na ostrově malý kostelík, dnes je však v soukromém držení. S pobřežím je spojen dřevěnou lávku a na jeho západní straně najdete malou plážičku.

Během sezóny si tu můžete posedět v baru a v noci si i zatancovat. Nevadí-li vám kratší procházka a hledáte trochu klidu, místo koncem sezóny již docela znečištěného moře okolo hlavní pláže, se můžete za koupáním vydat na nedalekou Pórto Koúkla.

Mapa města

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější , letenky do Agios Sóstis i ubytování v Agios Sóstis.