Základní informace o Kato Gouves

Turistické letovisko Kato Gouves leží v přímořské rovině mezi horami a mořem, nedaleko Heraklionu, hlavního města Kréty. Kato Gouves je ideální místo, pokud si chcete Krétu procestovat autobusem, protože spoje do Heraklionu jezdí často a z Heraklionu navazují všechny ostatní směry. Půda v letovisku Kato Gouves má načervenalou barvu, jak se z horských vápenců vyluhují železité sloučeniny.

Jako všechna okolní střediska má i Kato Gouves vše, co má rušné středisko na pobřeží mít – velké množství taveren a hotýlků, dlouhou písečnou pláž, dostatek zajímavých aktivit pro ukrácení dlouhé chvíle na pláži i ve středisku, dostatek podniků zajišťujících zábavu do dlouhých nočních hodin i možnost celodenních programů a výletů.

Kato Gouves

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Velkým lákadlem je v Gouves i velký vodní park StarBeach WaterPark, do kterého je to z Gouves cca 7 kilometrů. Kromě tohoto vodního parku ocení rodiče s dětmi a pohybově omezení turisté také pláž, která se v Kato Gouves svažuje do vody velmi postupně a poskytuje dostatek prostoru pro nejrůznější hrátky i neplavcům.

Mapa města

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější , letenky do Kato Gouves i ubytování v Kato Gouves.