Zábava v Bulharsku

V Bulharsku je plno možností, kam vyrazit za zábavou, není to až tak složité. Samozřejmě jsou tu pláže, což je asi největší důvod k naší návštěvě moře. Slunečná pláž je tou největší a nejznámější, hotely jsou zde rozprostřeny po celém pobřeží. Tato pláž se nachází v jižní části Bulharské a Černomořské riviéry. Pláž je součástí půlkruhové, široké zátoky otočené k východu, celkem se rozpíná v délce přes 8km a na šířku má 30 až 60 metrů.

Bulharsko

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Má jemný, zlatý písek, mírně se svažuje do moře, jsou zde také přírodní duny. Nežijí zde žádné druhy nebezpečných zvířat, průměrná teplota během léta je kolem 27 stupňů. Na jihu leží malý poloostrov se starověkým městem Nessebar, které je historickou a architektonickou památkou, ale také celosvětovou kulturní památkou. Po celodenním koupání se můžeme zajít pobavit do místních osvěžoven a barů, kde bývají velice často diskotéky s širokou nabídkou míchaných koktejlů.

Zábava zde plyne až do ranních hodin. V Bulharsku je také velké množství aquaparků v různých městech. Velkou vášní Bulharů je rybaření, konkrétně je velice vyhledáváno rybaření podmořské, na které si stejně jako na potápění můžeme vypůjčit potřebné vybavení. Velmi oblíbenou sportovní aktivitou v Bulharsku je také jízda na kole. Můžeme si užít krátké vyjížďky po okolí stejně jako náročnější trasy po širším okolí.

Bulharsko je také oblíbeným místem milovníků zimních sportů, je zde plno skokanských můstků, lyžařských sjezdovek všech druhů obtížnosti a také se hodí skvěle pro zimní turistiku.

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější zájezdy do Bulharska, letenky do Bulharska i ubytování v Bulharsku.