Základní informace o Primorsku

Primorsko zkušeným českým turistů nemusíme rozhodně představovat. Mezi Čechy je to totiž velice oblíbené místo a to se také velice nápadně projevuje na jeho kultuře. Při příjezdu do tohoto města máte trochu pocit, že už jste se snad vrátili zpátky do Čech, protože tohle místo češtinou doopravdy oplývá. Najdete zde nápisy a tabule v češtině, menu v restauracích má také český překlad, češtinu, ať už zkomolenou nebo správnou uslyšíte vyloženě na každé kroku. Dokonce je zde i České informační centrum.

Primorsko

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Můžete si zde užít samozřejmě kromě koupání a užívání si moře také plno jiných sportů, namátkou například cyklistika, jízda na koni či plno druhů vodních sportů. Pokud se chcete podívat více do hlubin moře a poznat lépe tamější život, rozhodně vás budou zajímat kurzy potápění, konkrétně v této oblasti je možné potápění do nádherných podvodních jeskyní, můžete se také zblízka podívat na vraky lodí a dokonce můžete plout kolem zmizelých antických přístavů. Čili možností k potápění, zvláště pro zkušené potápěče je zde opravdu celá řádka, ale určitě zde najde i začátečník široké možnosti k potápění.

Primorsko je skvělé pro turisty, kteří necestují ani tolik za kulturou a historií jako spíš za zážitky spojené s aktivním trávením dovolené, sportováním, užíváním si ležení u moře a opalování a také požadují snazší možnost se domluvit ve svém rodném jazyce.

Mapa města

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější zájezdy do Primorska, letenky do Primorska i ubytování v Primorsku.