Zábava na Slovensku

Na Slovensku je opravdu krásná příroda a určitě se tu skvěle zrelaxujete. Je zde plno světoznámých lázní, které využívají slovenské minerální prameny, léčivé bahno a sílu bylinek. Samozřejmě je tu i plno míst, kde se nabízí oblíbené wellness služby. Mezi nejznámější lázně patří: Bojnice, Brusno, Nový Smokovec, Piešťany, Rajecké Teplice, Sliač nebo Vyšné Ružbachy. Odpočinete si i Termálním parku Bešeňová nebo v Thermal Corvinus Veľký Meder. Je zde i plno aqvaparků, například ve městech Poprad nebo Senec. Největším celoročně otevřeným aquaparkem je Tatralandia, který se nachází v regionu Liptov.

Slovensko

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Slovensko je země stvořená pro milovníky golfu, je zde hned několik výborných, plně vybavených golfových hřišť nacházejících se uprostřed kouzelné přírody. Mezi největší golfová hřiště patří: Alpinka Golf Košice, Golf Park Rajec, Spa-Golf Club Pišťany nebo Golf Bernolákovo.

Mezi nejpopulárnější sporty na Slovensku patří fotbal, hokej, tenis, golf, házená, cyklistika a samozřejmě lyžování. Je zde plno vynikajících lyžařských středisek (Ski Krahule, Ski Mlynky, Winter park Martinky, Jasenská dolina, Jasná Nízké Tatry a spoustu dalších). Slovensko je také ideálním místem pro cykloturistiku, je zde plno dobře značených tras. V některých oblastech si můžete horské nebo silniční kolo dokonce zapůjčit.

Nejlepší nákupy si užijete asi v hlavním městě. Ty největší obchodní domy v Bratislavě bývají otevřeny i nepřetržitě. V blízkosti Bratislavského hradu se nachází nákupní centrum Aupark Bratislava, kde je plno zajímavých a atraktivních obchodů, kaváren i restaurací. Dalšími zajímavými obchodními domy jsou například Polus City Center nebo Avion Shopping Park.