Zábava v Moskvě

Moskva je vyhlášeným zábavním střediskem. Zdejší noční život je opravdu bohatý a pestrý, takže pokud se chcete vyřádit tímto směrem, v ruské metropoli se meze opravdu nekladou. Navíc se zde v letních měsících často stmívá až kolem jedenácté hodiny. Moskvané jsou na noční život zvyklí, žádné vylidněné ulice večer nečekejte. V hlavním městě Ruské federace to žije.

Moskva

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Kromě diskoték, nočních klubů a barů se zde můžete vydat i na nejrůznější společenské a kulturní akce, každoročně se zde koná několik festivalů, ať už se jedná o divadelní, kdy uvidíte představení přímo v ulicích, nebo hudební. U hudebních si přijdou na své fanoušci všech různých směrů a žánrů. Doporučuji poslechnout si v některém ze zdejších klubů i současnou ruskou hudbu, často jsou jí návštěvníci překvapeni.

Každoročně se zde koná i filmový festival, kam se sjíždí celebrity a hvězdy filmového plátna. Ty však můžete potkat v Moskvě i jindy, protože ruská metropole je vyhlášeným kulturním centrem, kde se často konají koncerty světoznámých hvězd a obrovské festivaly.

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější zájezdy do Moskvy, letenky do Moskvy i ubytování v Moskvě.