Nakupování v Barceloně

Pokud se v Barceloně chystáte nakupovat pouze potraviny, určitě jsou nejlevnější supermarkety, hlavně El Corte Inglés a Champion, najdete zde i menší supermarkety - supermercat, kde se dají výborně nakoupit základní suroviny. Španělsko je však proslulé trhy a tržišti, proto byste si neměli nechat ujít návštěvu některých trhů. Které jsou nejen v Barceloně, ale v celém Španělsku hojně rozšířená. Nakoupíte zde všechno možné, hlavně čerstvé ryby, dary moře, pečivo, ale i suvenýry, oblečení, elektroniku a další.

Barcelona

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Stojí za to projít si hlavně největší barcelonské tržiště - Mercat Boqueria na La Rambla a nechat se unést typickou středomořskou atmosférou a temperamentem. Nakoupit však můžete i v asijských krámcích či obchodech se suvenýry. Pokud se chystáte nakupovat kvalitní oblečení, ale rádi byste jej pořídili levně, můžete využít masivních a častých sezónních slev v obchodních domech světových značek.

Barcelona je známá i pouličním prodejem, u každé větší památky najdete některého z obchodníků, kde můžete nakoupit všechno možné. Prodejci velmi rádi smlouvají, takže se věci dají pořídit opravdu „za babku“.

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější zájezdy do Barcelony, letenky do Barcelony i ubytování v Barceloně.