Základní informace o Kaprunu

Mezi lyžařské regiony s nejpropracovanější organizací rekreačních a sportovních aktivit patří Europa Sportregion s hlavními centry Zell am See a Kaprun. V oblasti se nachází tři lyžařské areály: v Zell am See je to Schmittenhöhe, ve městečku Kaprun pak areál Maiskogel a ledovcové středisko Kitzsteinhorn.

Celkem lyžařům celá oblast Zell am See - Kaprun nabízí 138 km sjezdových tratí všech obtížností a 50 moderních lanovek a vleků. Kaprun disponuje spíše lehčími a středními tratěmi, je tedy vhodný pro rodiny s dětmi. Sjezdy pro zdatné lyžaře se nachází ve větší míře ve středisku Zell am See, kde je celkem 25 km černých sjezdovek.

Kaprun

SLEVY NA CESTOVÁNÍ
Využívejte slevové kupóny na cestování. Zdarma!

Region Zell am See - Kaprun díky své nadmořské výšce garantuje vynikající sněhové podmínky, na ledovci můžete lyžovat po celý rok. Oblast Zell am See - Kaprun nabízí také množství upravených běžeckých stop, na své si zde přijdou i příznivci snowboardingu a freeride jízdy.

K odpočinku a posilnění zvou četné horské chaty s typickou rakouskou pohostinností. Region Zell am See - Kaprun nabízí služby lyžařských, snowboardových i běžkařských škol, veškeré lyžařské i snowboardové vybavení si lze zapůjčit přímo na místě v půjčovnách. Všechny areály v oblasti Zell am See - Kaprun jsou propojeny systémem skibusů a platí zde jeden společný skipas.

Mapa města

Tip! Víme, kde sehnat nejvýhodnější , autobusové jízdenky do Kaprunu, letenky do Kaprunu i ubytování v Kaprunu.